Motorun devingen parçalarını koruyucu gövde bulmacada nedir?

Motorun devingen parçalarını koruyucu gövde“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Motorun devingen parçalarını koruyucu gövde” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Motorun devingen parçalarını koruyucu gövde“ sorusuna cevap olarak “KARTER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

motorun devingen parçalarını koruyucu gövde açıklaması, motorun devingen parçalarını koruyucu gövde nedir, bulmacada motorun devingen parçalarını koruyucu gövde, sözlükte motorun devingen parçalarını koruyucu gövde ne, motorun devingen parçalarını koruyucu gövde ne demek, motorun devingen parçalarını koruyucu gövde tanımı, bulmaca sözlüğü 'motorun devingen parçalarını koruyucu gövde', sözlük motorun devingen parçalarını koruyucu gövde, motorun devingen parçalarını koruyucu gövde, sözlükte motorun devingen parçalarını koruyucu gövde, bulmaca çözümü motorun devingen parçalarını koruyucu gövde, bulmaca soruları motorun devingen parçalarını koruyucu gövde, bulmaca motorun devingen parçalarını koruyucu gövde