Moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek bulmacada nedir?

Moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek“ sorusuna cevap olarak “DİFÜZYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek açıklaması, sözlükte moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek, moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek, bulmaca sözlüğü 'moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek', bulmaca çözümü moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek, bulmaca soruları moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek, bulmacada moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek, sözlük moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek, moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek tanımı, sözlükte moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek ne, bulmaca moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek, moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek ne demek, moleküllerin hareket enerjileriyle çok yoğun ortamdan az yoğun ortama harek nedir