Moleküller arasındaki çekim kuvveti bulmacada nedir?

Moleküller arasındaki çekim kuvveti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Moleküller arasındaki çekim kuvveti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Moleküller arasındaki çekim kuvveti“ sorusuna cevap olarak “KOHEZYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

moleküller arasındaki çekim kuvveti ne demek, bulmaca moleküller arasındaki çekim kuvveti, moleküller arasındaki çekim kuvveti, bulmaca sözlüğü 'moleküller arasındaki çekim kuvveti', moleküller arasındaki çekim kuvveti tanımı, sözlükte moleküller arasındaki çekim kuvveti ne, moleküller arasındaki çekim kuvveti nedir, bulmaca çözümü moleküller arasındaki çekim kuvveti, bulmaca soruları moleküller arasındaki çekim kuvveti, moleküller arasındaki çekim kuvveti açıklaması, sözlükte moleküller arasındaki çekim kuvveti, sözlük moleküller arasındaki çekim kuvveti, bulmacada moleküller arasındaki çekim kuvveti