Molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit bulmacada nedir?

Molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit“ sorusuna cevap olarak “MONOSİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

sözlükte molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit ne, molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit tanımı, sözlükte molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit, molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit, bulmaca molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit, sözlük molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit, bulmaca çözümü molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit, molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit nedir, bulmacada molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit, molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit ne demek, bulmaca soruları molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit, bulmaca sözlüğü 'molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit', molekülünde bir oksijen atomu bulunan oksit açıklaması