Molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim bulmacada nedir?

Molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim“ sorusuna cevap olarak “İZOMERAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

bulmaca molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim, molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim tanımı, molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim, bulmaca çözümü molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim, bulmaca soruları molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim, sözlük molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim, sözlükte molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim ne, molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim nedir, molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim açıklaması, molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim ne demek, sözlükte molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim, bulmacada molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim, bulmaca sözlüğü 'molekül içerisinde atomların yerlerini değiştiren enzim'