Mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu bulmacada nedir?

Mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu“ sorusuna cevap olarak “URBANİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu ne demek, bulmaca sözlüğü 'mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu', bulmaca soruları mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu, sözlükte mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu, mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu, mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu nedir, sözlük mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu, mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu açıklaması, bulmacada mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu, bulmaca mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu, bulmaca çözümü mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu, mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu tanımı, sözlükte mimarlığın şehir düzeni ile uğraşan kolu ne