Mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma bulmacada nedir?

Mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma“ sorusuna cevap olarak “BİYOPSİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma', mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma açıklaması, mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma, bulmaca çözümü mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma, bulmaca mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma, sözlükte mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma, mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma ne demek, mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma nedir, bulmaca soruları mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma, mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma tanımı, bulmacada mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma, sözlükte mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma ne, sözlük mikroskopta yapısını incelemek amacıyla canlıdan bir doku parçası alma