Mikroptan ileri gelen hastalık bulmacada nedir?

Mikroptan ileri gelen hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mikroptan ileri gelen hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mikroptan ileri gelen hastalık“ sorusuna cevap olarak “İNTAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

mikroptan ileri gelen hastalık nedir, mikroptan ileri gelen hastalık ne demek, bulmaca çözümü mikroptan ileri gelen hastalık, sözlük mikroptan ileri gelen hastalık, bulmaca mikroptan ileri gelen hastalık, bulmaca soruları mikroptan ileri gelen hastalık, bulmacada mikroptan ileri gelen hastalık, mikroptan ileri gelen hastalık, mikroptan ileri gelen hastalık açıklaması, sözlükte mikroptan ileri gelen hastalık ne, mikroptan ileri gelen hastalık tanımı, sözlükte mikroptan ileri gelen hastalık, bulmaca sözlüğü 'mikroptan ileri gelen hastalık'