Mikroplardan ileri gelen hastalık bulmacada nedir?

Mikroplardan ileri gelen hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mikroplardan ileri gelen hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mikroplardan ileri gelen hastalık“ sorusuna cevap olarak “İNTAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

mikroplardan ileri gelen hastalık ne demek, sözlükte mikroplardan ileri gelen hastalık, mikroplardan ileri gelen hastalık açıklaması, sözlükte mikroplardan ileri gelen hastalık ne, bulmaca mikroplardan ileri gelen hastalık, bulmacada mikroplardan ileri gelen hastalık, bulmaca çözümü mikroplardan ileri gelen hastalık, bulmaca soruları mikroplardan ileri gelen hastalık, bulmaca sözlüğü 'mikroplardan ileri gelen hastalık', mikroplardan ileri gelen hastalık nedir, mikroplardan ileri gelen hastalık, sözlük mikroplardan ileri gelen hastalık, mikroplardan ileri gelen hastalık tanımı