Mikropları ilaçla öldürme yolları bulmacada nedir?

Mikropları ilaçla öldürme yolları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mikropları ilaçla öldürme yolları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mikropları ilaçla öldürme yolları“ sorusuna cevap olarak “ANTİSEPSİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlükte mikropları ilaçla öldürme yolları ne, mikropları ilaçla öldürme yolları, mikropları ilaçla öldürme yolları tanımı, bulmaca mikropları ilaçla öldürme yolları, bulmaca sözlüğü 'mikropları ilaçla öldürme yolları', mikropları ilaçla öldürme yolları açıklaması, bulmacada mikropları ilaçla öldürme yolları, bulmaca soruları mikropları ilaçla öldürme yolları, mikropları ilaçla öldürme yolları ne demek, mikropları ilaçla öldürme yolları nedir, sözlükte mikropları ilaçla öldürme yolları, sözlük mikropları ilaçla öldürme yolları, bulmaca çözümü mikropları ilaçla öldürme yolları