Mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele bulmacada nedir?

Mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele“ sorusuna cevap olarak “ANTİBİYOTİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele, bulmaca mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele, mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele, mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele ne demek, bulmaca sözlüğü 'mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele', mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele açıklaması, sözlükte mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele, sözlükte mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele ne, mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele nedir, bulmaca soruları mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele, bulmaca çözümü mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele, sözlük mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele, mikroorganizmaların büyüme ve çoğalmasını önleyen ve onları öldüren maddele tanımı