Meyvesiz ve meyve vermeyen bitki bulmacada nedir?

Meyvesiz ve meyve vermeyen bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Meyvesiz ve meyve vermeyen bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Meyvesiz ve meyve vermeyen bitki“ sorusuna cevap olarak “AKARP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

sözlük meyvesiz ve meyve vermeyen bitki, meyvesiz ve meyve vermeyen bitki nedir, bulmacada meyvesiz ve meyve vermeyen bitki, sözlükte meyvesiz ve meyve vermeyen bitki, meyvesiz ve meyve vermeyen bitki ne demek, bulmaca meyvesiz ve meyve vermeyen bitki, meyvesiz ve meyve vermeyen bitki, bulmaca soruları meyvesiz ve meyve vermeyen bitki, sözlükte meyvesiz ve meyve vermeyen bitki ne, meyvesiz ve meyve vermeyen bitki tanımı, bulmaca çözümü meyvesiz ve meyve vermeyen bitki, meyvesiz ve meyve vermeyen bitki açıklaması, bulmaca sözlüğü 'meyvesiz ve meyve vermeyen bitki'