Meyveli ya da kakaolu bir pasta bulmacada nedir?

Meyveli ya da kakaolu bir pasta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Meyveli ya da kakaolu bir pasta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Meyveli ya da kakaolu bir pasta“ sorusuna cevap olarak “TURTA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü meyveli ya da kakaolu bir pasta, meyveli ya da kakaolu bir pasta nedir, sözlükte meyveli ya da kakaolu bir pasta, bulmaca meyveli ya da kakaolu bir pasta, bulmacada meyveli ya da kakaolu bir pasta, meyveli ya da kakaolu bir pasta açıklaması, bulmaca soruları meyveli ya da kakaolu bir pasta, meyveli ya da kakaolu bir pasta ne demek, meyveli ya da kakaolu bir pasta tanımı, sözlükte meyveli ya da kakaolu bir pasta ne, bulmaca sözlüğü 'meyveli ya da kakaolu bir pasta', sözlük meyveli ya da kakaolu bir pasta, meyveli ya da kakaolu bir pasta