Meyvelerin üzerine düşen benek bulmacada nedir?

Meyvelerin üzerine düşen benek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Meyvelerin üzerine düşen benek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Meyvelerin üzerine düşen benek“ sorusuna cevap olarak “ALACA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte meyvelerin üzerine düşen benek ne, bulmacada meyvelerin üzerine düşen benek, sözlükte meyvelerin üzerine düşen benek, meyvelerin üzerine düşen benek ne demek, bulmaca soruları meyvelerin üzerine düşen benek, bulmaca çözümü meyvelerin üzerine düşen benek, meyvelerin üzerine düşen benek, meyvelerin üzerine düşen benek nedir, sözlük meyvelerin üzerine düşen benek, meyvelerin üzerine düşen benek tanımı, bulmaca sözlüğü 'meyvelerin üzerine düşen benek', bulmaca meyvelerin üzerine düşen benek, meyvelerin üzerine düşen benek açıklaması