Meyve yendikten sonra kalan atık kısım bulmacada nedir?

Meyve yendikten sonra kalan atık kısım“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Meyve yendikten sonra kalan atık kısım” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Meyve yendikten sonra kalan atık kısım“ sorusuna cevap olarak “KESMÜK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

meyve yendikten sonra kalan atık kısım, sözlük meyve yendikten sonra kalan atık kısım, meyve yendikten sonra kalan atık kısım açıklaması, meyve yendikten sonra kalan atık kısım nedir, sözlükte meyve yendikten sonra kalan atık kısım ne, meyve yendikten sonra kalan atık kısım ne demek, sözlükte meyve yendikten sonra kalan atık kısım, bulmaca soruları meyve yendikten sonra kalan atık kısım, bulmacada meyve yendikten sonra kalan atık kısım, bulmaca çözümü meyve yendikten sonra kalan atık kısım, bulmaca meyve yendikten sonra kalan atık kısım, meyve yendikten sonra kalan atık kısım tanımı, bulmaca sözlüğü 'meyve yendikten sonra kalan atık kısım'