Meyve vermeyen kısır bir bitki bulmacada nedir?

Meyve vermeyen kısır bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Meyve vermeyen kısır bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Meyve vermeyen kısır bir bitki“ sorusuna cevap olarak “AKARP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'meyve vermeyen kısır bir bitki', bulmaca soruları meyve vermeyen kısır bir bitki, sözlük meyve vermeyen kısır bir bitki, meyve vermeyen kısır bir bitki açıklaması, bulmacada meyve vermeyen kısır bir bitki, sözlükte meyve vermeyen kısır bir bitki ne, meyve vermeyen kısır bir bitki nedir, meyve vermeyen kısır bir bitki, sözlükte meyve vermeyen kısır bir bitki, bulmaca çözümü meyve vermeyen kısır bir bitki, meyve vermeyen kısır bir bitki ne demek, bulmaca meyve vermeyen kısır bir bitki, meyve vermeyen kısır bir bitki tanımı