Mersin'in Kent İçinde Bulunan Ve Arkeolojik Açıdan Büyük Önemi Olan Bir Höyük bulmacada nedir?

Mersin'in Kent İçinde Bulunan Ve Arkeolojik Açıdan Büyük Önemi Olan Bir Höyük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mersin'in Kent İçinde Bulunan Ve Arkeolojik Açıdan Büyük Önemi Olan Bir Höyük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mersin'in Kent İçinde Bulunan Ve Arkeolojik Açıdan Büyük Önemi Olan Bir Höyük“ sorusuna cevap olarak “YUMUKTEPE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı77

Anahtar Kelimeler:

sözlükte mersinin kent i̇çinde bulunan ve arkeolojik açıdan büyük önemi olan bir höyük, mersinin kent i̇çinde bulunan ve arkeolojik açıdan büyük önemi olan bir höyük ne demek, bulmacada mersinin kent i̇çinde bulunan ve arkeolojik açıdan büyük önemi olan bir höyük, bulmaca mersinin kent i̇çinde bulunan ve arkeolojik açıdan büyük önemi olan bir höyük, bulmaca çözümü mersinin kent i̇çinde bulunan ve arkeolojik açıdan büyük önemi olan bir höyük, mersinin kent i̇çinde bulunan ve arkeolojik açıdan büyük önemi olan bir höyük nedir, sözlükte mersinin kent i̇çinde bulunan ve arkeolojik açıdan büyük önemi olan bir höyük ne, mersinin kent i̇çinde bulunan ve arkeolojik açıdan büyük önemi olan bir höyük açıklaması, bulmaca sözlüğü 'mersinin kent i̇çinde bulunan ve arkeolojik açıdan büyük önemi olan bir höyük', mersinin kent i̇çinde bulunan ve arkeolojik açıdan büyük önemi olan bir höyük tanımı, bulmaca soruları mersinin kent i̇çinde bulunan ve arkeolojik açıdan büyük önemi olan bir höyük, sözlük mersinin kent i̇çinde bulunan ve arkeolojik açıdan büyük önemi olan bir höyük, mersinin kent i̇çinde bulunan ve arkeolojik açıdan büyük önemi olan bir höyük