Mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi bulmacada nedir?

Mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi“ sorusuna cevap olarak “HAMBELES” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi, bulmaca sözlüğü 'mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi', mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi tanımı, mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi, bulmaca soruları mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi, mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi nedir, bulmacada mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi, sözlükte mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi, bulmaca mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi, sözlük mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi, mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi ne demek, mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi açıklaması, sözlükte mersin ağacının nohut büyüklüğünde ve morumsu siyah renkli meyvesi ne