Mermilerde ve ateşli silahlarda çap bulmacada nedir?

Mermilerde ve ateşli silahlarda çap“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mermilerde ve ateşli silahlarda çap” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mermilerde ve ateşli silahlarda çap“ sorusuna cevap olarak “KALİBRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

mermilerde ve ateşli silahlarda çap tanımı, bulmaca soruları mermilerde ve ateşli silahlarda çap, mermilerde ve ateşli silahlarda çap açıklaması, bulmaca sözlüğü 'mermilerde ve ateşli silahlarda çap', mermilerde ve ateşli silahlarda çap ne demek, bulmaca çözümü mermilerde ve ateşli silahlarda çap, sözlük mermilerde ve ateşli silahlarda çap, sözlükte mermilerde ve ateşli silahlarda çap, mermilerde ve ateşli silahlarda çap, sözlükte mermilerde ve ateşli silahlarda çap ne, bulmacada mermilerde ve ateşli silahlarda çap, mermilerde ve ateşli silahlarda çap nedir, bulmaca mermilerde ve ateşli silahlarda çap