Merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı bulmacada nedir?

Merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı“ sorusuna cevap olarak “BRADİLALİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bulmaca merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı, bulmaca soruları merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı, sözlükte merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı, merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı nedir, merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı ne demek, merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı açıklaması, bulmacada merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı, bulmaca sözlüğü 'merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı', sözlükte merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı ne, bulmaca çözümü merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı, merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı, merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı tanımı, sözlük merkesi lezyondan ileri gelen konuşma yavaşlığı