Merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma bulmacada nedir?

Merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma“ sorusuna cevap olarak “KLİMAKOFOBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma nedir, merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma açıklaması, bulmacada merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma, bulmaca soruları merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma, bulmaca merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma, bulmaca çözümü merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma, merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma ne demek, sözlük merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma, sözlükte merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma, merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma tanımı, merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma, bulmaca sözlüğü 'merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma', sözlükte merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma ne