Merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma bulmacada nedir?

Merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma“ sorusuna cevap olarak “KLİMAKOFOBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

sözlükte merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma, merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma, bulmaca soruları merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma, bulmacada merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma, bulmaca çözümü merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma, sözlükte merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma ne, bulmaca sözlüğü 'merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma', merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma nedir, sözlük merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma, merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma tanımı, bulmaca merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma, merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma açıklaması, merdivenden düşmekten ya da merdivenlerden korkma ne demek