Merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe bulmacada nedir?

Merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe“ sorusuna cevap olarak “MUKARNAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe ne demek, sözlükte merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe ne, bulmaca soruları merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe, bulmaca çözümü merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe, bulmaca sözlüğü 'merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe', merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe nedir, sözlük merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe, bulmacada merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe, bulmaca merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe, merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe açıklaması, sözlükte merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe, merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe, merdiven biçiminde çıkıntıları olan kubbe tanımı