Meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla bulmacada nedir?

Meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla“ sorusuna cevap olarak “GÖZLEME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla nedir, sözlük meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla, bulmacada meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla, sözlükte meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla, sözlükte meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla ne, bulmaca meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla, bulmaca soruları meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla, meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla, meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla ne demek, bulmaca çözümü meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla, meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla tanımı, bulmaca sözlüğü 'meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla', meralarda yağışın toprakla tutulması ve yem üretiminin artırılması amacıyla açıklaması