Memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla bulmacada nedir?

Memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla“ sorusuna cevap olarak “ÜRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla açıklaması, bulmaca memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla, bulmaca soruları memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla, memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla, memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla nedir, sözlükte memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla ne, bulmacada memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla, bulmaca çözümü memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla, sözlükte memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla, memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla ne demek, sözlük memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla, bulmaca sözlüğü 'memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla', memelilerde protein metabolizmasının son ürünü olan ve idrarla dışarı atıla tanımı