Melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük bulmacada nedir?

Melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük“ sorusuna cevap olarak “HETEROSİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bulmacada melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük, melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük nedir, melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük tanımı, melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük ne demek, bulmaca soruları melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük, bulmaca çözümü melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük, bulmaca sözlüğü 'melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük', bulmaca melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük, sözlük melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük, sözlükte melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük, sözlükte melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük ne, melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük, melezlerin atalarına göre kazandıkları üstünlük açıklaması