Mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka bulmacada nedir?

Mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka“ sorusuna cevap olarak “EBELEME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

bulmaca mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka, bulmaca soruları mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka, mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka tanımı, mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka nedir, sözlükte mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka ne, sözlük mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka, bulmaca sözlüğü 'mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka', mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka açıklaması, sözlükte mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka, bulmacada mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka, mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka, mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka ne demek, bulmaca çözümü mayalı hamurdan yapılan ve sac üzerinde pişirilen bir tür yufka