Mayakovski’nin başını çektiği eski Sovyet edebiyat grubu bulmacada nedir?

Mayakovski’nin başını çektiği eski Sovyet edebiyat grubu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mayakovski’nin başını çektiği eski Sovyet edebiyat grubu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mayakovski’nin başını çektiği eski Sovyet edebiyat grubu“ sorusuna cevap olarak “LEF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

sözlük mayakovski’nin başını çektiği eski sovyet edebiyat grubu, bulmaca soruları mayakovski’nin başını çektiği eski sovyet edebiyat grubu, sözlükte mayakovski’nin başını çektiği eski sovyet edebiyat grubu ne, mayakovski’nin başını çektiği eski sovyet edebiyat grubu ne demek, mayakovski’nin başını çektiği eski sovyet edebiyat grubu, mayakovski’nin başını çektiği eski sovyet edebiyat grubu tanımı, sözlükte mayakovski’nin başını çektiği eski sovyet edebiyat grubu, bulmaca sözlüğü 'mayakovski’nin başını çektiği eski sovyet edebiyat grubu', bulmaca mayakovski’nin başını çektiği eski sovyet edebiyat grubu, bulmacada mayakovski’nin başını çektiği eski sovyet edebiyat grubu, mayakovski’nin başını çektiği eski sovyet edebiyat grubu açıklaması, bulmaca çözümü mayakovski’nin başını çektiği eski sovyet edebiyat grubu, mayakovski’nin başını çektiği eski sovyet edebiyat grubu nedir