Mavi renkli doğla bakır karbonat bulmacada nedir?

Mavi renkli doğla bakır karbonat“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mavi renkli doğla bakır karbonat” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mavi renkli doğla bakır karbonat“ sorusuna cevap olarak “AZURİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

mavi renkli doğla bakır karbonat tanımı, mavi renkli doğla bakır karbonat açıklaması, bulmaca çözümü mavi renkli doğla bakır karbonat, bulmaca mavi renkli doğla bakır karbonat, mavi renkli doğla bakır karbonat, bulmaca soruları mavi renkli doğla bakır karbonat, sözlükte mavi renkli doğla bakır karbonat ne, bulmaca sözlüğü 'mavi renkli doğla bakır karbonat', mavi renkli doğla bakır karbonat nedir, mavi renkli doğla bakır karbonat ne demek, bulmacada mavi renkli doğla bakır karbonat, sözlükte mavi renkli doğla bakır karbonat, sözlük mavi renkli doğla bakır karbonat