Masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş bulmacada nedir?

Masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş“ sorusuna cevap olarak “ANKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş ne demek, sözlük masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş, masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş tanımı, masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş nedir, bulmaca masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş, bulmaca soruları masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş, bulmacada masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş, bulmaca sözlüğü 'masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş', sözlükte masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş, sözlükte masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş ne, masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş açıklaması, bulmaca çözümü masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş, masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan bir kuş