Masalları ve öyküleri ile tanınan İranlı yazar bulmacada nedir?

Masalları ve öyküleri ile tanınan İranlı yazar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Masalları ve öyküleri ile tanınan İranlı yazar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Masalları ve öyküleri ile tanınan İranlı yazar“ sorusuna cevap olarak “BEHRENGİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'masalları ve öyküleri ile tanınan i̇ranlı yazar', masalları ve öyküleri ile tanınan i̇ranlı yazar ne demek, masalları ve öyküleri ile tanınan i̇ranlı yazar açıklaması, sözlükte masalları ve öyküleri ile tanınan i̇ranlı yazar ne, bulmaca soruları masalları ve öyküleri ile tanınan i̇ranlı yazar, bulmacada masalları ve öyküleri ile tanınan i̇ranlı yazar, bulmaca masalları ve öyküleri ile tanınan i̇ranlı yazar, masalları ve öyküleri ile tanınan i̇ranlı yazar, masalları ve öyküleri ile tanınan i̇ranlı yazar nedir, bulmaca çözümü masalları ve öyküleri ile tanınan i̇ranlı yazar, sözlük masalları ve öyküleri ile tanınan i̇ranlı yazar, masalları ve öyküleri ile tanınan i̇ranlı yazar tanımı, sözlükte masalları ve öyküleri ile tanınan i̇ranlı yazar