Masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk bulmacada nedir?

Masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk“ sorusuna cevap olarak “GERGİCEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk açıklaması, sözlükte masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk ne, bulmaca masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk, masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk nedir, masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk, bulmaca soruları masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk, sözlük masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk, masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk ne demek, masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk tanımı, bulmaca çözümü masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk, sözlükte masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk, bulmaca sözlüğü 'masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk', bulmacada masa ve sandalye ayaklarını birbirine bağlayarak açılmalarını önleyen çubuk