Martta Ekilen Yazlık Buğday bulmacada nedir?

Martta Ekilen Yazlık Buğday“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Martta Ekilen Yazlık Buğday” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Martta Ekilen Yazlık Buğday“ sorusuna cevap olarak “AKÇAYAZLIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı27

Anahtar Kelimeler:

martta ekilen yazlık buğday ne demek, sözlükte martta ekilen yazlık buğday ne, bulmaca soruları martta ekilen yazlık buğday, sözlükte martta ekilen yazlık buğday, bulmacada martta ekilen yazlık buğday, bulmaca martta ekilen yazlık buğday, martta ekilen yazlık buğday tanımı, martta ekilen yazlık buğday nedir, sözlük martta ekilen yazlık buğday, bulmaca çözümü martta ekilen yazlık buğday, bulmaca sözlüğü 'martta ekilen yazlık buğday', martta ekilen yazlık buğday, martta ekilen yazlık buğday açıklaması