Marmara ve Ege Bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun bulmacada nedir?

Marmara ve Ege Bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Marmara ve Ege Bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Marmara ve Ege Bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun“ sorusuna cevap olarak “KIVIRCIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte marmara ve ege bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun ne, bulmaca çözümü marmara ve ege bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun, marmara ve ege bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun nedir, bulmaca marmara ve ege bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun, bulmaca soruları marmara ve ege bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun, bulmacada marmara ve ege bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun, marmara ve ege bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun, sözlükte marmara ve ege bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun, bulmaca sözlüğü 'marmara ve ege bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun', sözlük marmara ve ege bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun, marmara ve ege bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun açıklaması, marmara ve ege bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun ne demek, marmara ve ege bölgelerinde yetiştirilen soğuğa dayanaklı olmayan bir koyun tanımı