Mardin'in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad bulmacada nedir?

Mardin'in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mardin'in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mardin'in geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad“ sorusuna cevap olarak “ABBARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

mardinin geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad tanımı, sözlük mardinin geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad, bulmaca çözümü mardinin geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad, mardinin geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad ne demek, sözlükte mardinin geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad, bulmaca mardinin geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad, bulmaca sözlüğü 'mardinin geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad', mardinin geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad açıklaması, sözlükte mardinin geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad ne, mardinin geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad nedir, bulmacada mardinin geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad, bulmaca soruları mardinin geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad, mardinin geleneksel sokaklarındaki kemerli geçitlere verilen ad