Mardin yöresine özgü bir tür lahmacun bulmacada nedir?

Mardin yöresine özgü bir tür lahmacun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mardin yöresine özgü bir tür lahmacun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mardin yöresine özgü bir tür lahmacun“ sorusuna cevap olarak “SEMBOSEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlükte mardin yöresine özgü bir tür lahmacun ne, sözlükte mardin yöresine özgü bir tür lahmacun, bulmaca soruları mardin yöresine özgü bir tür lahmacun, mardin yöresine özgü bir tür lahmacun, sözlük mardin yöresine özgü bir tür lahmacun, mardin yöresine özgü bir tür lahmacun ne demek, bulmaca çözümü mardin yöresine özgü bir tür lahmacun, bulmacada mardin yöresine özgü bir tür lahmacun, mardin yöresine özgü bir tür lahmacun açıklaması, bulmaca mardin yöresine özgü bir tür lahmacun, mardin yöresine özgü bir tür lahmacun tanımı, bulmaca sözlüğü 'mardin yöresine özgü bir tür lahmacun', mardin yöresine özgü bir tür lahmacun nedir