Mardin ve Siirt yöresine özgü bir halk oyunu bulmacada nedir?

Mardin ve Siirt yöresine özgü bir halk oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mardin ve Siirt yöresine özgü bir halk oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mardin ve Siirt yöresine özgü bir halk oyunu“ sorusuna cevap olarak “HIRPANİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlük mardin ve siirt yöresine özgü bir halk oyunu, bulmaca soruları mardin ve siirt yöresine özgü bir halk oyunu, mardin ve siirt yöresine özgü bir halk oyunu tanımı, bulmacada mardin ve siirt yöresine özgü bir halk oyunu, mardin ve siirt yöresine özgü bir halk oyunu açıklaması, sözlükte mardin ve siirt yöresine özgü bir halk oyunu ne, mardin ve siirt yöresine özgü bir halk oyunu, mardin ve siirt yöresine özgü bir halk oyunu nedir, bulmaca mardin ve siirt yöresine özgü bir halk oyunu, bulmaca çözümü mardin ve siirt yöresine özgü bir halk oyunu, mardin ve siirt yöresine özgü bir halk oyunu ne demek, sözlükte mardin ve siirt yöresine özgü bir halk oyunu, bulmaca sözlüğü 'mardin ve siirt yöresine özgü bir halk oyunu'