Mardin Bölgesine Özgü Bir Sac Böreği bulmacada nedir?

Mardin Bölgesine Özgü Bir Sac Böreği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mardin Bölgesine Özgü Bir Sac Böreği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mardin Bölgesine Özgü Bir Sac Böreği“ sorusuna cevap olarak “SEMBUSEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları mardin bölgesine özgü bir sac böreği, mardin bölgesine özgü bir sac böreği nedir, bulmaca sözlüğü 'mardin bölgesine özgü bir sac böreği', mardin bölgesine özgü bir sac böreği ne demek, bulmacada mardin bölgesine özgü bir sac böreği, bulmaca mardin bölgesine özgü bir sac böreği, mardin bölgesine özgü bir sac böreği, sözlük mardin bölgesine özgü bir sac böreği, bulmaca çözümü mardin bölgesine özgü bir sac böreği, mardin bölgesine özgü bir sac böreği açıklaması, sözlükte mardin bölgesine özgü bir sac böreği, sözlükte mardin bölgesine özgü bir sac böreği ne, mardin bölgesine özgü bir sac böreği tanımı