Manavadharmaşastra diye de adlandırılan Hindu yasalarının en önemli metnine MANU bulmacada nedir?

Manavadharmaşastra diye de adlandırılan Hindu yasalarının en önemli metnine MANU“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Manavadharmaşastra diye de adlandırılan Hindu yasalarının en önemli metnine MANU” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Manavadharmaşastra diye de adlandırılan Hindu yasalarının en önemli metnine MANU“ sorusuna cevap olarak “SMRİTİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı80

Anahtar Kelimeler:

manavadharmaşastra diye de adlandırılan hindu yasalarının en önemli metnine manu nedir, bulmaca sözlüğü 'manavadharmaşastra diye de adlandırılan hindu yasalarının en önemli metnine manu', bulmaca çözümü manavadharmaşastra diye de adlandırılan hindu yasalarının en önemli metnine manu, manavadharmaşastra diye de adlandırılan hindu yasalarının en önemli metnine manu ne demek, bulmacada manavadharmaşastra diye de adlandırılan hindu yasalarının en önemli metnine manu, manavadharmaşastra diye de adlandırılan hindu yasalarının en önemli metnine manu açıklaması, bulmaca soruları manavadharmaşastra diye de adlandırılan hindu yasalarının en önemli metnine manu, manavadharmaşastra diye de adlandırılan hindu yasalarının en önemli metnine manu, sözlük manavadharmaşastra diye de adlandırılan hindu yasalarının en önemli metnine manu, manavadharmaşastra diye de adlandırılan hindu yasalarının en önemli metnine manu tanımı, sözlükte manavadharmaşastra diye de adlandırılan hindu yasalarının en önemli metnine manu ne, bulmaca manavadharmaşastra diye de adlandırılan hindu yasalarının en önemli metnine manu, sözlükte manavadharmaşastra diye de adlandırılan hindu yasalarının en önemli metnine manu