Mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme bulmacada nedir?

Mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme“ sorusuna cevap olarak “TAKAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme açıklaması, sözlükte mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme, mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme, mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme nedir, mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme ne demek, bulmaca çözümü mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme, bulmacada mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme, bulmaca sözlüğü 'mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme', bulmaca soruları mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme, sözlükte mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme ne, bulmaca mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme, mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme tanımı, sözlük mal alıp karşılığında mal vererek ödeşme