Makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü bulmacada nedir?

Makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü“ sorusuna cevap olarak “DURUM”, “SILI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmaca makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü, sözlük makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü, bulmaca soruları makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü, bulmaca çözümü makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü, bulmaca sözlüğü 'makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü', makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü ne demek, makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü açıklaması, sözlükte makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü ne, makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü tanımı, makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü nedir, sözlükte makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü, bulmacada makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü, makarna üretiminde kullanılan bir buğday türü