Magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve CPU’nun işlem yapabilmesini sağlaya bulmacada nedir?

Magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve CPU’nun işlem yapabilmesini sağlaya“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve CPU’nun işlem yapabilmesini sağlaya” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve CPU’nun işlem yapabilmesini sağlaya“ sorusuna cevap olarak “DRİVE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve cpu’nun işlem yapabilmesini sağlaya açıklaması, bulmacada magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve cpu’nun işlem yapabilmesini sağlaya, magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve cpu’nun işlem yapabilmesini sağlaya tanımı, bulmaca sözlüğü 'magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve cpu’nun işlem yapabilmesini sağlaya', sözlük magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve cpu’nun işlem yapabilmesini sağlaya, magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve cpu’nun işlem yapabilmesini sağlaya nedir, bulmaca çözümü magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve cpu’nun işlem yapabilmesini sağlaya, magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve cpu’nun işlem yapabilmesini sağlaya ne demek, sözlükte magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve cpu’nun işlem yapabilmesini sağlaya, sözlükte magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve cpu’nun işlem yapabilmesini sağlaya ne, bulmaca soruları magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve cpu’nun işlem yapabilmesini sağlaya, magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve cpu’nun işlem yapabilmesini sağlaya, bulmaca magnetik elemanları yazıp okuyabilen ve cpu’nun işlem yapabilmesini sağlaya