Madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad bulmacada nedir?

Madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad“ sorusuna cevap olarak “HALOJEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad, sözlükte madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad, bulmaca soruları madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad, sözlükte madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad ne, bulmacada madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad, madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad ne demek, madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad tanımı, sözlük madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad, bulmaca çözümü madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad, madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad nedir, bulmaca madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad, bulmaca sözlüğü 'madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad', madenlerle birleşince tuz verebilen elementlere verilen ad açıklaması