Madenden yapılan havalandırma bacası bulmacada nedir?

Madenden yapılan havalandırma bacası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Madenden yapılan havalandırma bacası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Madenden yapılan havalandırma bacası“ sorusuna cevap olarak “HAVALA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

madenden yapılan havalandırma bacası nedir, madenden yapılan havalandırma bacası açıklaması, sözlükte madenden yapılan havalandırma bacası, bulmaca soruları madenden yapılan havalandırma bacası, bulmacada madenden yapılan havalandırma bacası, bulmaca madenden yapılan havalandırma bacası, sözlükte madenden yapılan havalandırma bacası ne, madenden yapılan havalandırma bacası, sözlük madenden yapılan havalandırma bacası, madenden yapılan havalandırma bacası ne demek, madenden yapılan havalandırma bacası tanımı, bulmaca sözlüğü 'madenden yapılan havalandırma bacası', bulmaca çözümü madenden yapılan havalandırma bacası