M.Ö. ikinci bin yılın sonuna doğru Sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk bulmacada nedir?

M.Ö. ikinci bin yılın sonuna doğru Sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “M.Ö. ikinci bin yılın sonuna doğru Sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “M.Ö. ikinci bin yılın sonuna doğru Sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk“ sorusuna cevap olarak “GUTİLER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk, m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk ne demek, sözlükte m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk, m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk tanımı, bulmacada m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk, sözlükte m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk ne, bulmaca m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk, m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk açıklaması, m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk nedir, bulmaca çözümü m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk, bulmaca sözlüğü 'm.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk', m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk, bulmaca soruları m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halk