M.Ö. ikinci bin yılın sonuna doğru Sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı bulmacada nedir?

M.Ö. ikinci bin yılın sonuna doğru Sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “M.Ö. ikinci bin yılın sonuna doğru Sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “M.Ö. ikinci bin yılın sonuna doğru Sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı“ sorusuna cevap olarak “GUTİLER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı76

Anahtar Kelimeler:

m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı açıklaması, sözlükte m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı, bulmaca m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı, bulmacada m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı, bulmaca çözümü m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı, m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı, bulmaca soruları m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı, sözlükte m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı ne, m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı ne demek, m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı tanımı, m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı nedir, sözlük m.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı, bulmaca sözlüğü 'm.ö. ikinci bin yılın sonuna doğru sümer’e egemen olmuş doğulu bir dağ halkı'