Mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler bulmacada nedir?

Mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler“ sorusuna cevap olarak “MUSARRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler tanımı, bulmaca mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler, mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler ne demek, mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler açıklaması, bulmaca soruları mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler, bulmacada mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler, sözlükte mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler ne, sözlükte mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler, sözlük mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler, mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler, bulmaca sözlüğü 'mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler', mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler nedir, bulmaca çözümü mısraları birbiri ile kafiyeli olan beyitler