Mısır unundan yapılan yemek bulmacada nedir?

Mısır unundan yapılan yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mısır unundan yapılan yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mısır unundan yapılan yemek“ sorusuna cevap olarak “HARŞO”, “MALAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı27

Anahtar Kelimeler:

mısır unundan yapılan yemek ne demek, bulmaca soruları mısır unundan yapılan yemek, mısır unundan yapılan yemek açıklaması, mısır unundan yapılan yemek, bulmaca çözümü mısır unundan yapılan yemek, sözlükte mısır unundan yapılan yemek, sözlük mısır unundan yapılan yemek, mısır unundan yapılan yemek tanımı, mısır unundan yapılan yemek nedir, bulmacada mısır unundan yapılan yemek, bulmaca mısır unundan yapılan yemek, bulmaca sözlüğü 'mısır unundan yapılan yemek', sözlükte mısır unundan yapılan yemek ne