Mütareke ortamında İstanbul’da kurulan ve Kurtuluş Savaşına karşı yürüttüğü bulmacada nedir?

Mütareke ortamında İstanbul’da kurulan ve Kurtuluş Savaşına karşı yürüttüğü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mütareke ortamında İstanbul’da kurulan ve Kurtuluş Savaşına karşı yürüttüğü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mütareke ortamında İstanbul’da kurulan ve Kurtuluş Savaşına karşı yürüttüğü“ sorusuna cevap olarak “NİGEHBAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte mütareke ortamında i̇stanbul’da kurulan ve kurtuluş savaşına karşı yürüttüğü, mütareke ortamında i̇stanbul’da kurulan ve kurtuluş savaşına karşı yürüttüğü ne demek, sözlükte mütareke ortamında i̇stanbul’da kurulan ve kurtuluş savaşına karşı yürüttüğü ne, bulmacada mütareke ortamında i̇stanbul’da kurulan ve kurtuluş savaşına karşı yürüttüğü, mütareke ortamında i̇stanbul’da kurulan ve kurtuluş savaşına karşı yürüttüğü, mütareke ortamında i̇stanbul’da kurulan ve kurtuluş savaşına karşı yürüttüğü nedir, bulmaca mütareke ortamında i̇stanbul’da kurulan ve kurtuluş savaşına karşı yürüttüğü, mütareke ortamında i̇stanbul’da kurulan ve kurtuluş savaşına karşı yürüttüğü açıklaması, bulmaca sözlüğü 'mütareke ortamında i̇stanbul’da kurulan ve kurtuluş savaşına karşı yürüttüğü', mütareke ortamında i̇stanbul’da kurulan ve kurtuluş savaşına karşı yürüttüğü tanımı, bulmaca soruları mütareke ortamında i̇stanbul’da kurulan ve kurtuluş savaşına karşı yürüttüğü, sözlük mütareke ortamında i̇stanbul’da kurulan ve kurtuluş savaşına karşı yürüttüğü, bulmaca çözümü mütareke ortamında i̇stanbul’da kurulan ve kurtuluş savaşına karşı yürüttüğü