MÖ 500 yıllarında kurulmuş Budizm benzeri bir din bulmacada nedir?

MÖ 500 yıllarında kurulmuş Budizm benzeri bir din“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “MÖ 500 yıllarında kurulmuş Budizm benzeri bir din” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “MÖ 500 yıllarında kurulmuş Budizm benzeri bir din“ sorusuna cevap olarak “JAİNİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

mö 500 yıllarında kurulmuş budizm benzeri bir din, mö 500 yıllarında kurulmuş budizm benzeri bir din tanımı, mö 500 yıllarında kurulmuş budizm benzeri bir din ne demek, mö 500 yıllarında kurulmuş budizm benzeri bir din açıklaması, sözlükte mö 500 yıllarında kurulmuş budizm benzeri bir din, bulmacada mö 500 yıllarında kurulmuş budizm benzeri bir din, bulmaca mö 500 yıllarında kurulmuş budizm benzeri bir din, bulmaca çözümü mö 500 yıllarında kurulmuş budizm benzeri bir din, bulmaca sözlüğü 'mö 500 yıllarında kurulmuş budizm benzeri bir din', sözlük mö 500 yıllarında kurulmuş budizm benzeri bir din, sözlükte mö 500 yıllarında kurulmuş budizm benzeri bir din ne, mö 500 yıllarında kurulmuş budizm benzeri bir din nedir, bulmaca soruları mö 500 yıllarında kurulmuş budizm benzeri bir din